top of page

APIE MUS

Projektuotojų grupę sudaro nuolat tobulėti siekianti profesionalų komanda. Inovatyviai žvelgiame į visiems gerai žinomus architektūros stilius, papildome juos šiuolaikinėmis tendencijomis bei stengiamės atskleisti naujas galimybes ir kryptis. Darni komanda bei glaudus bendradarbiavimas su visų sričių specialistais, suteikia galimybę pateikti nestandartinius sprendimus ir spręsti skirtingų lygių uždavinius.

Patyrę projekto vadovai ir projektų administratoriai gali pateikti skirtingus procesų valdymo modelius ir organizuoti darbo eigą bei užtikrinti tolygų ir efektyvų projekto realizavimo procesą.

Grupė kartu nuolatos keliauja į pasaulines statybos ir dizaino parodas. Tai leidžia kūryboje naudoti naujausius pasaulinius sprendimus. 

VADOVAS

 

Baltic Architects Group projektavimo studijai vadovauja Marijus Surdokas. 

KOMANDA

 

Kiekvienam projektui sudaroma tinkamiausia architektų ir inžinierių komanda, kurios įgūdžiai leidžia sklandžiai ir kokybiškai įgyvendinti iškeltus tikslus. Įgyvendinant projektus dirbama su Lietuvos ir užsienio partneriais projektuotojais.

UŽSAKOVAI

Baltic Architects Group projektavimo paslaugas teikia: Omberg, Andrum, Akropolis Group, Tele2, Baltic Shopping Center, Hanner, Helios Group, Projektai ir statyba, Žinių radijas, Sorainen, Karolinos Turas, Septusa, SSCP real estate ir kitoms įmonėms bei fiziniams asmenims.

Visada laukiame savo buvusių ir naujų klientų, kuriems esame pasiruošę pasiūlyti geriausias savo paslaugas.

bottom of page